В больнице Мечникова женщина с тяжёлым заболеванием родила здорового малыша

В больнице Мечникова здорового мальчика родила женщина с редкой болезнью - гранулематоз Вегенера. Это тяжелое аутоиммунное заболевание, которое без своевременного лечения приводит к смертельным последствиям в течение 6-12 месяцев. Рождение ребенка у таких пациентов - исключение, потому что женщина во время беременности и родов имеет множество осложнений.

ГргЛАВН

Но девушка по имени Богдана не побоялась пойти на этот риск и стала счастливой мамой здорового малыша.
Радостной новостью поделилась врач больницы Мечникова Ольга Фандеева.

- І знову в пологовому стаціонарі лікарні імені Мечникова надзвичайна подія. Народжувала жінка з рідкісною хворобою – гранулематоз Вегенера. Це важке аутоімунне захворювання, яке без своєчасного початку лікування призводить до смертельних наслідків впродовж 6-12 місяців. Народження дитини у таких хворих – винятковість, бо жінка під час вагітності та пологів має високий рівень ускладнень. Але це не злякало нашу Богдану. Позитивна, весела, сильна духом, вона своїм оптимізмом зуміла зарядити всіх навколо. Був проведений консиліум з профільними спеціалістами лікарні, порадившись, запропонували оперативну тактику ведення пологів. Але не зважаючи на складні проблеми, акушери–гінекологи, ретельно все проаналізувавши, прийняли рішення, що жінка повинна народжувати самостійно, щоб уникнути багатьох післяопераційних ускладнень. Завдяки вмілій та злагодженій командній роботі, чітким професійним діям лікарів та витримці, силі волі цієї тендітної дівчини, на світ з’явився здоровий хлопчик. Щиро зичимо їм здоров’я і щастя, а малюк хай буде схожим на свою матусю і його серденько також буде сповнене життєвою енергією та оптимізмом, - написала Ольга.
Желаем здоровья и счастья молодой маме и ее малышу!

131256001_3479850555469281_6942168682471734930_n

Справка «ДВ»
Гранулематоз Вегенера — аутоиммунное гранулематозное воспаление стенок сосудов (васкулит), захватывающее мелкие и средние кровеносные сосуды: капилляры, венулы, артериолы и артерии, с вовлечением верхних дыхательных путей, глаз, почек, лёгких и других органов.

Метки: больница им. Мечникова, гранулематоз Вегенера