В больнице Мечникова спасли двух бойцов с минными травмами

Вот уже 7 лет врачи областной клинической больницы им. Мечникова в Днепре находятся на передовой оказания медицинской помощи тяжелораненым бойцам АТО/ООС. На днях им пришлось спасать жизнь двоих военных, которые подорвались на неизвестном взрывном устройстве. Как сообщал "Днепр вечерний" их доставили в Днепр военной авиацией 14 июня.

20210616_115545

Один из бойцов был тяжело ранен, к сожалению, ему ампутировали руку. У второго ранения более легкие и его уже перевели в военный госпиталь. Как сообщает ТРК "Рудана" подробно о состоянии воинов рассказал генеральный директор больницы Сергей Рыженко.

20-4-1536x903

- Два офіцери були доставлені ввечері 14 червня. Серед них - 23-річний лейтенант. Стан важкий. Йому надавали допомогу в реанімаційній залі, а потім, після комп’ютерної томографії, взяли в операційну. У нього дуже понівечена уламками рука. По ній, на жаль, можна було вивчати анатомію. З кисті руки нічого не залишилося, і лікарі змушені були зробити ампутацію. В офіцера також поранення ока. Тож йому зробили одразу дві операції. Око вдається врятувати. Наразі військовослужбовець перебуває у відділенні політравми. У нього також ознаки контузії, непроникні поранення. Нині його життю вже нічого не загрожує. Він розмовляє. Ми його лікуємо, і гадаю, що за кілька днів переведемо до відділення травматології

Другому офіцеру, який зазнав поранення, 33 роки. Він старший лейтенант. У нього непроникне поранення тулуба, кінцівок, але життю нічого не загрожує. Воїну надали допомогу, зробили комп’ютерні томограми і перевели у військовий шпиталь, - .- сообщил Рыженко.

 

 

Метки: больница им. Мечникова, тяжелораненые бойцы