В больнице Мечникова спасают трех беременных женщин с COVID-19

Сегодня в больницу им. Мечникова поступила еще одна беременная с подтвержденным COVID-19. Теперь в больнице трое беременных женщин. Для этой категории коронавирус особенно опасен. Об этом в Соцсети сообщил заместитель главного врача по оказанию экстренной медицинской помощи в Днепропетровской областной клинической больницы им. И.И. Мечникова Александр Толубаев.

боль

- Реанімація, терапія та акушерство COVID-19 в лікарні Мечникова сконцентровані у відокремленому хірургічному корпусі, - отмечается в сообщении. - Зранку провели консиліум за участі завідувачів відділеннями, заступників головного лікаря і професорів Дніпропетровської медичної академії.
Вдячні ректорові ДМА професору Тетяні Перцевій. Провідні керівники кафедр, вчені з величезним досвідом - Олена Клигуненко, Юрій Кобеляцький, Олександр Курята консультують наважчих пацієнтів за першої необхідності.
Рішення, прийняті консиліумом, одразу приймаються до тактики лікування. Сьогодні трьох пацієнтів перевели з реанімації до терапії - їх життю вже нічого не загрожує.
На жаль, сьогодні надійшла ще одна вагітна з підтвердженим COVID-19. Для цієї категорії коронавірус особливо небезпечний. Тепер їх троє - вагітних дівчат.
Сподіваємось на краще. Вдячні всім за допомогу!

Как сообщал наш сайт, за сутки в Днепропетровской области 80 человек заболели коронавирусом.

Метки: Covid-19, беременные женщины, больница им. Мечникова