В больнице Мечникова прооперировали доставленных из зоны ООС бойцов

Наш сайт сообщал, что в Днепр из зоны ООС эвакуировали двоих раненых бойцов. Их уже прооперировали. Об этом сообщает suspilne.dnipro со ссылкой на генерального директора больницы им. Мечникова Сергея Рыженко.

ликарня

- У Дніпрі, у лікарні ім. Мечникова, прооперували пораненого на сході бійця, - отмечается в сообщении. - 38-річний Олексій родом з Павлоградського району, воював у складі добровольчого підрозділу. У ніч з 2 на 3 квітня бойовики обстрілювали українські позиції поблизу Красногорівки, внаслідок чого поранення отримали двоє бійців. Олексія привезли до лікарні ім. Мечникова з двома осколковими пораненнями живота.
- Провели операцію на тонкому кишківнику, він перебитий у кількох місцях, вивели назовні, є перитоніт. Важкий. Поки що у реанімації, лікуємо, сподіваємося, що він обов'язково виживе. Поранення у живіт — одне із найнебезпечніших поранень війни, тому що прорахувати усі наслідки дуже важко, — сказав Сергій Риженко.
Також у лікарні Мечникова прооперували ще одного бійця родом з Миколаївської області. Нині він у дніпровському шпиталі. За словами координаторки евакуації поранених в області Тетяни Губи, він отримав мінно-вибухові травми: множинні поранення обличчя, тулуба, переломи ніг.

Метки: больнице Мечникова