В арендованной квартире Днепра оборудовали пункт по продаже психотропных веществ (ВИДЕО)

В Днепре полиция пресекла подпольную продажу препаратов, из которых можно изготавливать метамфетамин.

скрин

Житель Днепра организовал точку сбыта рецептурных препаратов в съемной квартире по ул. Богдана Хмельницкого. Помещение было оборудовано камерами видеонаблюдения по периметру и бронированной дверью с окном, через которое происходила продажа таблеток. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

-26 лютого співробітники управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчими Соборного відділення поліції за силової підтримки спецпризначенців КОРД провели санкціонований обшук у квартирі та затримали 22-річного чоловіка, який збував препарат. При появі правоохоронців він спробував знищити речові докази.

Під час обшуку було вилучено 319 пігулок лікарських засобів та гроші, отримані за незаконний продаж прекурсору. За цінами «чорного ринку» вартість вилучених речовин складає близько 27 тис. гривень. До складу пігулок входить ефедрин, з якого виводять психотропну речовину «метамфетамін». З цієї причини продаж таких ліків без рецепта в Україні заборонений. Вилучені засоби направлені на експертизу, за результатами якої вирішуватиметься питання про вручення зловмиснику повідомлення про підозру за ст. 311 ККУ.

Метки: метамфетамин, продажа таблеток