В 2020 году большинство самоубийств было совершено на Днепропетровщине

Данные МВД Украины свидетельствуют, что суицидов в 2020 году было несколько меньше, чем годом ранее, - 7654 против 7730 в 2019-м. Впрочем, психологи говорят, что социально-экономические факторы пандемии коронавируса бесспорно были среди причин самоубийств прошлого года. В 2020 году больше всего людей покончили жизнь в Днепропетровской области (745 случаев), наименьшее - в Тернопольской (108). Об этом сообщает chas.news.

- Згідно з інформацією Міністерства внутрішніх справ, у східних регіонах країни сталося більше самогубств, ніж у західних.
Психолог Аліна Даневич каже, що на психічний та емоційний стани українців вплинули соціально-економічні фактори пандемії коронавірусу. За її словами, великі економічні кризи спричиняють сплеск самогубств.
Війна на Донбасі також викликає стресовий стан «катастрофічного масштабу». Саме тому у східних областях більше людей звели рахунки з життям.
- Депресія — важке захворювання. Якщо у вас погіршений настрій два тижні чи більше, немає сил на звичні справи, тоді звертайтеся до фахівців — психотерапевтів та психіатрів. Це може врятувати вам життя, — наголосила Аліна Даневич.

диорама

Метки: самоубийство, статистика