Ушла из жизни уважаемая учительница Царичанщины Вера Здорик

Перестало биться сердце уважаемой и всеми любимой учительницы Царичанщины Веры Здорик.

Вера Маркияновна воспитала не одно школьное поколение, дала своим ученикам не только знания родного языка, но и вложила различные житейские мудрости.

Ученики всегда тянулись к своей учительнице, уважали ее и любили, как вторую маму.

Печальную новость об уходе Веры Маркияновны сообщила педагог Лариса Вовк.

-Сумна звістка боляче ранила душі односельчан Рудки та околишніх сіл, закінчила свій земний шлях чудова людина, вчитель,колега, друг та наставник Здорик Віра Маркіянівна. Серце стискається від пекучого болю і думки про те, що її вже немає поряд, і її відсутність для своєї рідні неможливо заповнити нічим, бо вона для них була прекрасною дружиною, мамою, бабусею, свекрухою та тещею. Особисто для мене Віра Маркіянівна була чудовою колегою та наставником, до якої я могла у любу хвилину звернутися за порадою та допомогою, і вона завжди з відкритою душею і з щирим серцем відгукувалася на моє звертання. З нею годинами я могла говорити про все: про навчання та виховання дітей, про екскурсії, про господарські справи вдома, приготування смачних страв на свята.

З особистістю Віри Маркіянівни пов’язаний певний відрізок діяльності нашого навчального закладу – Рудківської філії. Вона навчила та виховала не одне шкільне покоління, дала своїм учням не тільки знання рідної мови, а й знання життєвої мудрості, поваги. Вона була чудовим класним керівником, і її вихованці горнулися до неї, як до справжньої класної мами.
Невимовно прикро, боляче писати про Віру Маркіянівну у минулому часі. Ми завжди, ваші колеги та однодумці, будемо пам’ятати про Вас, вашу чудову посмішку та лагідний погляд. Нехай Ваша світла душа знайде свій вічний спочинок у Царстві Небесному. У безмежній скорботі низько схиляємо голови перед Вами, дорога наша Віра Маркіянівна, - глубоко скорбит коллега.

Светлая память талантливому учителю…

246999786_1480592062323670_922996453338215188_n

 

Метки: Вер Здорик, светлая память