Ушла из жизни главный радиолог Днепропетровщины Татьяна Бердова

10 мая ушла из жизни главный радиолог Днепропетровщины, заведующая отделением радиологии и заместитель главного врача Днепровского областного онкологического диспансера, врач высшей категории Татьяна Бердова.

185388504_762202651109347_1683586113647327494_n

Всю свою жизнь Татьяна Львовна посвятила служению людям, своим пациентам, лечению высокотехнологичными аппаратами и «космическими» по сложности радиологическими методиками, каждый день сталкиваясь с невидимым врагом - радиацией.

Печальной новостью поделились на фейсбук-странице Дніпропетровський обласний онкологічний диспансер.

- Пішла з життя Бердова Тетяна Львівна – головний радіолог Дніпропетровської області, завідувач відділення радіології та заступник головного лікаря Дніпровського обласного онкологічного диспансеру, асистент кафедри радіології з 1995-1998 рр, лікар вищої кваліфікаційної категорії.
Все своє життя вона присвятила служінню людям, лікуванню високотехнологічними апаратами та «космічними» за складностю радіологічними методиками, кожного дня зіштовхуючись з невидими ворогом – радіацією.
Ми б хотіли привести цитату Бердової Т.Л. зі сторінок книги «Корифеї та всі, всі, всі»: «Коли я закінчила середню школу у мене було дві мрії: вивчати ядерну фізику та стати лікарем. Але сімейна традиція перемогла, і я обрала медицину. Закінчила інститут, працювала дільничим терапевтом та пульмонологом, викладала в медучилищі. Якщо я чогось і досягла в радіології, то в значній мірі завдяки моїм вчителям та всьому колективу радіологічної служби…».
Вся медична спільнота міста і області висловлює співчуття рідним і сумує з приводу втрати, - скорбят коллеги.

Прощание с выдающимся врачом состоится 12 мая, в 10:30, в Днепровском онкологическом диспансере по адресу: улица Гавриленко, 1 (у радиологического корпуса). Похороны - на Запорожском кладбище с 12:00 до 12:30.

Светлая память…

 

Метки: онкологический диспансер, Татьяна Бердова