Ушел из жизни тренер по прыжкам на батуте ДЮСШ -2

Кто-то из учеников назвал когда-то Александр Федорович Винокурова коротким именем «Саныч». С тех пор, для простоты общения, наставника так называли и воспитанники, и коллеги тренеры. Александр Федорович имел талант воспитателя, притягивал внимание детей, поскольку учил не только правильно выполнять спортивные упражнения, но и приводил пример из жизни и учил ребят делать правильные поступки. Очень рано он ушел от нас в вечность... Об этом сообщается в группе «КПНЗ "ДЮСШ 2" ДМР» в Фейсбуке.

тренер

- Спортивна біографія Олександра Федоровича Винокурова налічує багато сторінок, - отмечается в сообщении. - Винокуров Олександр Федорович вихованець ДЮСШ №2. У 1974 році йому було присвоєно спортивне звання «Майстер спорту СРСР» зі стрибків на батуті. З 1976 по 1978 роки – член збірної команди СРСР зі стрибків на батуті. Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів СРСР, Європи.

В 1978 році закінчив Київський Державний інститут фізичної культури і спорту. З 1978 по 1986 роки працював тренером-викладачем у ДЮСШ №2, з 1986 по 1994 роки старшим тренером відділення стрибків на батуті. З 1995 по 2004 роки працював на посаді директора ДЮСШ №2 (СДЮСШОР №2) і одночасно продовжував тренувати і готувати спортсменів до всеукраїнських та міжнародних змагань.
З 2004 по 2006 роки працював у Китаї, де передавав свій досвід спортсменам-олімпійцям КНР.
З 2006 по 2021 роки працював старшим тренером відділення стрибків на батуті Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №2» Дніпровської міської ради.
Тренер Винокуров О.Ф. підготував неодноразових переможців та призерів Чемпіонатів України, Європи, Світу зі стрибків на батуті. Серед його вихованців понад 50 майстрів спорту України та майстрів спорту міжнародного класу.
Вічна пам'ять Олександу Федоровичу!!!

трен

Метки: Александр Винокуров, ДЮСШ №2, прыжки на батуте