Ушел из жизни отважный пожарный Днепропетровщины Олег Кухарев

Дружная семья спасателей Днепропетровщины скорбит о большой потере - ушел из жизни пожарный Олег Кухарев.

177549196_2887000031628073_2808672643298138723_n

Олег Евгеньевич посвятил свою жизнь пожарной службе и прошел почетный путь по карьерной лестнице от инструктора по профилактике 3-й военизированной пожарной части до начальника управления персонала Главного управления ГСЧС Украины в Днепропетровской области. На 61-м году жизни безжалостная болезнь преждевременно вырвала из рядов спасателей настоящего профессионала, верного товарища и друга.

Трагическую новость сообщил руководитель ГУ ГСЧС Андрей Кульбач.

-Від себе особисто та усього колективу Головного управління ДСНС області висловлюю глибокі співчуття рідним та близьким з приводу загибелі Олега Євгеновича Кухарєва.
На 61 році життя безжальна хвороба передчасно вирвала з наших рядів справжнього професіонала, люблячого чоловіка і батька, вірного товариша і друга.
Він присвятив своє життя пожежній службі та пройшов почесний шлях кар'єрними сходами від інструктора з профілактики 3-ої воєнізованої пожежної частини до начальника управління персоналу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
Олега Євгеновича завжди вирізняли професіоналізм, принциповість, вміння бачити людей, безкомпромісність та наполегливість.
Світла пам'ять про бойового товариша Олега Євгеновича Кухарєва житиме в серцях рятувальників Дніпропетровщини і всіх тих, хто його знав!
Церемонія прощання відбудеться 27 квітня 2021 року об 11:00 у м. Дніпро, вул. Набережна Заводська 92 Б (Храм Різдва Пресвятої Богородиці), - скорбит главный спасатель.

Светлая память отважному пожарному…

Метки: пожарный Олег Кухарев