Неділя, 16 червня 2024 року

Ушел из жизни известный ученый, ведущий специалист в области спортивной медицины

Сегодня на 81 году жизни перестало биться сердце Виктора Васильевича Абрамова, известного ученого, ведущего специалиста в области спортивной медицины и физической реабилитации, академика Академии наук высшей школы Украины.

Он являлся также основателем и директором Днепровского института традиционной и нетрадиционной медицины, доктором медицинских наук, профессором кафедры физической реабилитации, спортивной медицины государственного медицинского университета.

Абрамов

На странице Днепровского государственного медицинского университета в Фейсбуке о Викторе Васильевиче сообщается следующее.

- Професійний шлях В. В. Абрамов пройшов від асистента до доцента, професора, завідувача кафедри, проректора з навчальної роботи та міжнародних зв’язків ДДМА. Завдяки його діяльності впродовж 10 років на посаді проректора були встановлені ділові й наукові стосунки із зарубіжними вченими та міжнародними організаціями понад 30 держав світу, в тому числі Китаю, Малайзії, Йорданії, США та ін. У 1993 році Віктор Васильович заснував медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини.
Впродовж усього професійного життя він вміло поєднував педагогічну, адміністративну, громадську діяльність з науковою. Успішно захистивши кандидатську і докторську дисертації, він продовжував наукові дослідження. Усі вони присвячувалися проблемам формування і збереження здоров’я людини. Основні напрями наукової діяльності торкалися медичних проблем фізичної культури спорту і спортивної медицини. Дослідження, присвячені питанням жіночого спорту, отримали високу оцінку як в нашій країні, так і за її межами. Він був заступником голови спеціалізованої вченої ради 14.01.24 – лікувальна фізкультура та спортивна медицина.
Професор В. В. Абрамов був фундатором наукової школи спортивної медицини, підготував 14 кандидатів медичних наук, під його керівництвом захищено дві докторські дисертації. Він автор понад 250 друкованих праць, серед яких численні монографії, підручники та навчальні посібники для студентів і практичних лікарів.
Як творчого вченого, досвідченого і талановитого педагога, людину, сповнену доброти, культури, інтелігентності його поважали і шанували колеги, друзі, студентська молодь по всьому світу.
За багаторічну сумлінну працю Віктору Васильовичу присвоєно почесне звання «Відмінник освіти України». Він неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки, Міністерства праці та соціальної політики України, подяками від органів місцевої влади.
Світла пам’ять про В. В. Абрамова назавжди збережеться в серцях тих, кого доля зводила з цією людиною.
Відспівування та прощання відбудеться 8 грудня об 11.00 в Свято-Троїцькому соборі.

Метки: Виктор Абрамов

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.