Ушел из жизни доцент кафедры геологии ДНУ

доценит_2Коллектив кафедры географии Днепровского национального университета выражает глубокие соболезнования родным и близким по поводу смерти доцента Юрия Алексеевича Агеева. Он более 25 лет работал как старший научный сотрудник на госбюджетных и хоздоговорных научных темах кафедры географии ДНУ и НИИ геологии ДНУ. На странице университета в Фейсбуке о Юрии Алексеевиче сообщается следующее.

- Ми знали його як професіонала в сфері комп’ютерних технологій, талановитого викладача з власною принциповістю, відданістю справі, життєрадісну людину, завжди готову прийти на допомогу студенту, викладачу, колезі. Практично всі співробітники, аспіранти отримували від цієї Людини допомогу чи просто пораду. Юрій Олексійович мав педагогічний талант і користувався високим авторитетом і повагою студентів.

Сумуємо разом з усіма, хто мав честь працювати разом із Юрієм Олексійовичем. Розділяємо біль цієї непоправної втрати з рідними та близькими. Світла пам'ять про науковця, викладача, великого життєлюба Ю.О.Агеєва назавжди залишиться в серцях всіх, хто його знав.
Вічна Пам'ять!

Метки: светлая память, Юрий Алексеевич Агеев