Ушел из жизни директор городской больницы № 6 Виктор Слатвицкий

9 ноября ушел из жизни известный врач Днепра – генеральный директор городской больницы № 6 Виктор Слатвицкий.
Много лет Виктор Григорьевич лечил малышей, самоотверженно спасая маленькие жизни.
О талантливом докторе скорбит весь Днепр: родные, друзья, коллеги, множество благодарных пациентов, которых он спас.
- Шановна медична спільнота! Ми з Вами понесли непоправну втрату... 09.11.2020р. на 59 році пішов з життя генеральний директор КНП “Міська дитяча клінічна лікарня N6”ДМР Слатвіцький Віктор Григорович, справжній професіонал, Лікар з великої літери, талановитий керівник, віданний своїй справі, добра, щира та чуйна людина, люблячий чоловік, батько і дідусь... Це велике горе для сім'ї, друзів та колег. Увесь колектив теж був його сім'єю...
Світлий та незгасний спомин про його добрі справи назавжди залишиться у пам'яті та серцях усіх, хто його знав, любив та шанував, хто жив і працював поруч із ним. Вічна пам’ять, - пишет доктор Лина Чергинец.

- Вчора пішов з життя Слатвіцький Віктор Григорович - генеральний директор КНП «Міська дитяча клінічна лікарня №6» ДМР.

Це був досвідчений лікар, професіонал своєї справи, чудовий керівник і людина, яка присвятила своє життя медицині. Дякуємо за відданість, професіоналізм і висловлюємо співчуття всім рідним та близьким.
Світла пам’ять, - соболезнуют на странице Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради.

- Я никогда не смогу удалять номера телефонов ушедших коллег…Принять и осознать невозможно. Это очередной дурной сон...Ушел в вечность Слатвицкий Виктор Григорьевич, добрый детский доктор, любимый всеми коллега и руководитель детской больницы в Днепре...Интеллигент, умница, добрый, порядочный Человечище....В его больнице лечатся детки с коронавирусной болезнью...и доктор ушел, - скорбит известный врач Днепра Инесса Шевченко.

10 ноября Виктора Слатвицкого провели в последний путь. Светлая память доброму детскому доктору…

124611787_1104702153322587_923508097359241841_n ГЛАВН

Метки: Виктор Слатвицкий, светлая память