Урбанисты объяснили, почему отреставрированный Театральный бульвар производит грустное зрелище

В 2010 году Театральный бульвар Днепра качественно обновили - отремонтировали фонтан, заменили асфальт на тротуарную плитку, установили несколько бетонных скамеек и фонарей с современным дизайном.

Бульвар окружен великолепной Екатеринославской архитектурой, является важной транзитным звеном центра города и имеет множество точек притяжения. После реконструкции он должен был стать одним из лучших общественных мест Днепра вроде Екатеринославского бульвара, но не стал. На это есть две основные причины. Он них сообщается в группе «Urban Dnipro» в Фейсбуке.

• Вдень він є безкоштовною парковкою. І якщо раніше шлагбаум обмежував в'їзд і пропускав когось тільки за потреби, то вже кілька років його стріла постійно піднята, чим і користуються несвідомі водії;
• Через відсутність дерев та озеленення взагалі бульвар влітку стає розпеченою пательнею. Його хочеться якнайшвидше пройти та сховатися в затінку. Проте вже ввечері люди повертаються сюди, і місце одразу оживає. Отже, запит на користування цим громадським простором є, проте він задоволений лише частково.
Впевнені, локальні тактичні рішення зможуть повністю розкрити потенціал бульвару, потрібно лише повернути простір людям та створити для них комфортні умови, які заохотять проводити тут час будь-коли, а не лише ввечері.
Для порівяння два фото: перше зроблене вчора, друге — багато років тому.

бульвар 2 бульвар

Метки: Театральный бульвар