Уникальная операция: днепровские хирурги спасли 6-месячного младенца

Специалисты днепровского Центра Руднева  - мощная команда, имеющая сегодня возможность ситуационно формировать бригаду, состоящую из челюстно-лицевого хирурга, ЛОР-эндоскописта, нейрохирурга и анестезиолога.

врачи_2

Последним примером такой совместной работы стал случай удаления опухоли у ребенка в возрасте шесть месяцев, который поступил в Центр с жалобами на «замирания» и затрудненное носовое дыхание. В группе «Центр матері та дитини ім. Руднєва» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

-Після проведення всіх діагностичних процедур якими забезпечений наш Центр, (КТ, МРТ голови, УЗД), та консультацій суміжних спеціалістів, було поставлено діагноз – новоутворення, що локалізовано у верхній щелепі з розповсюдженням до основної кістки, новоутворення носоглотки, ексудативний отит зліва. Операція тривала чотири години, було проведено видалення новоутворення верхньої щелепи малоінвазивним доступом зі збереженням усіх життєважливих структури та естетики обличчя.

В післяопераційному періоді зникли усі неврологічні симптоми та відновилось вільне носове дихання. На четверту добу дитина була виписана додому у задовільному стані.

врачи малыш малыш_2

Метки: «Центр матері та дитини ім. Руднєва», операция