Умерла знаменитая криворожанка Галина Сидоренко

10 марта, на 75-м году жизни, после продолжительной тяжелой болезни ушла из жизни кавалер ордена Криворожского горисполкома «За заслуги перед городом» трех степеней Галина Сидоренко.
Об известном городском деятеле и реформаторе вспоминают на сайте Весь Кривий Ріг.
-СИДОРЕНКО Галина Іванівна (20.04.1946, Київ – 10.03.2021, Кривий Ріг) - ветеран молодіжного руху та органів місцевого самоврядування Дзержинського (з 2016 року Металургійного) району, депутат районної ради багатьох скликань.

110321-6-min
Після закінчення середньої школи, у 1964 – 1970 роках працювала на «Криворіжсталі» в цеху водопостачання робітницею. Навчалась з 1965 по 1971 рік на вечірньому відділені Криворізького гірничорудного інституту по спеціальності – гірничий інженер.
В 1970 році з «Криворіжсталі» перейшла працювати по спеціальності на шахту «Гігант – Глибока» РУ ім. Дзержинського. Працювала хронометражистом, нормувальником у відділі праці.
У 1973 – 1974 роках секретар комсомольської організації шахти «Гігант Глубока» де працювало більше 100 комсомольців, член комітету комсомолу РУ ім. Дзержинського.
У 1974 – 1978 роках завідувач сектором обліку Дзержинського райкому комсомолу.
У 1978 - 1989 р очолювала відділ пенсійного забезпечення виконкому Дзержинської районної ради м. Кривого Рогу.
У 1989 – 1990 роках обиралась секретарем виконкому райради.
З 1990 - і до виходу на пенсію в 2000 році, працювала завідуючою відділом соціального забезпечення виконкому.
В органах місцевого самоврядування Галина Іванівна відпрацювала 22 роки.
Член КПРС у 1971 – 1991 роках.
Увійшла в історію Дзержинського району як керівник високого рівня. Незалежність України сприйняла з оптимізмом і надією на майбутнє. Активно працювала з пенсіонерами і соціально незахищеними верствами населення на участь їх 1.12.1991 року в Всеукраїнському референдумі і обрані першого Президента України.
Активно і професійно працювала по організації районного відділення Пенсійного фонду України та районного відділу соціального забезпечення.
Вона по праву була першим керівником соціального відділу району, вирішувала питання технічного оснащення робочих місць співробітників відділу.
За її участі однією з перших в області в районі була впроваджена система комп’ютерної обробки пенсійних документів, розроблені програми призначення і перерахунків пенсій та допомог.
Відділ неодноразово виходив переможцем у змаганні між відділами соціального забезпечення Дніпропетровської області.
Перебуваючи на заслуженому відпочинку, займалась активною громадською діяльністю.
Вона одна із засновників та секретар Рад міських громадських асоціацій – «АК Кривбасу», «Депутати органів місцевого самоврядування», «Імені Г.І.Гутовського», «ГС «Координаційна рада «Кривий Ріг – рідне місто».
Підтримувала реформи і проекти, направлені на захист прав та інтересів людей, брала участь в їх реалізації. Активний учасник в роботі суб’єктів виборчих процесів, - пишут наши криворожские коллеги.
Прощание с Галиной Сидоренко состоится 12 мая, в 8:00, по адресу: улица Соборности, №113 (пл. Домностроителей).
Похороны состоятся в Запорожье, возле мужа, как и завещала сама Галина Ивановна.

Метки: Галина Сидоренко, светлая память