Умер журналист и депутат, квартира которого горела в Новомосковске

Вечером 9 июня на 39 году жизни остановилось сердце мужа, отца, друга, а также нашего коллеги, редактора и журналиста Андрея Владимировича Александровича. Трагедия, которая произошла в Новомосковске не оставляет в покое людей, лично знавших Андрея.

депутат

Об этом сообщается в ФБ-группе ПОЛЕЗНАЯ ГАЗЕТА НОВОМОСКОВСКА 

«Щодень наше життя схоже на гойдалки. Десь бувають злети, а десь і падіння. Дивно, але чомусь, коли в житті трапляється щось гарне та приємне, то ми переживаємо ці моменти у колі друзів, рідних та знайомих, ділимось своїми перемогами та святкуємо, а коли настає «чорна смуга», то трагедії чи невдачі ми ховаємо далеко всередині свого серця. І напевно, це найбільша помилка в нашому житті – переживати невдалі моменти на одинці зі своїми думками. Нажаль, таким в останній час був Андрій – замкнутий та повністю занурений у свої думки.

Багато випробувань випало на його долю, а в останні роки життя ці випробування ставали все складнішими. Кар’єра журналіста та депутата залишила по собі не дуже приємну відмітину. Постійні стреси на роботі та у повсякденному житті. Не дивлячись на це, наш колега завжди намагався жартувати та створювати курйозні ситуації, які нікого не залишали байдужим і ще довго будуть в пам'яті у наших серцях.

Ми пишаємось, що знали і працювали поруч з Андрієм та глибоко сумуємо з приводу його втрати. Вічна та світла пам'ять нашому колезі!»,- отмечается в сообщении.

Ранее мы писали  о том, что в Новомосковской многоэтажке среди ночи произошел страшный пожар.

Метки: Андрей Александрович