Умер известный радиожурналист Днепра Геннадий Сахаров

В Днепре от коронавируса умер известный журналист – ведущий «Радио Свобода» Геннадий Сахаров. Он был высокообразованным, искренним человеком и большим патриотом.

128389439_3550311008399313_5496899897344659341_n

Печальным известием поделился в соцсетях председатель Днепровского общества политзаключенных и репрессированных Иван Дремлюга.

- Covid безжальний! Сьогодні він забрав від нас Геннадія Сахарова. Активісти національно-демократичного руху Січеславщини періоду розпаду СРСР і становлення Незалежної України пам'ятають Геннадія як безпосереднього учасника всіх важливих заходів, і подій, які він оперативно висвітлював в ефірі Радіо Свобода. Не будучи українцем за походженням, пан Геннадій невимушено володів і спілкувався українською мовою, знав багато повстанських пісень і жартівливих гуцульських коломийок, був високоосвіченою, щирою і патріотичною людиною. Вічна пам'ять достойному патріоту України! – скорбит Иван.

- Геннадій був справді дуже славною і чистою людиною. Його нам бракуватиме. Востаннє бачилимя у липні на 80-річчя Івана Сокульського на цвинтарі у Придніпровську. Який жаль! Спочивай, дорогий побратиме! Земля тобі пухом! – поделилась воспоминаниями известная писательница Днепра Леся Степовичка.

Выражаем соболезнования родным и близким Геннадия Сахарова. Светлая память...

 

Метки: «Радио Свобода», Геннадий Сахаров, журналист, смерть от коронавируса