Умер экс-мэр Ингульца

Ушел в вечность Виталий Анатольевич Качан в прошлом был избран городским головой Ингульца. Впоследствии Виталий Анатольевич работал на Криворожье на руководящих должностях.
Печальная новость обнародована на фб-странице Виконавчий комітет Інгулецької районної ради у місті Кривому Розі

мэр

«Із глибоким сумом повідомляємо, що на 71 році життя залишила цей світ порядна, чесна й принципова людина – Качан Віталій Анатолійович.
Віталій Анатолійович народився 24 січня 1951 року в м. Інгулець. Після закінчення школи в 1968 році розпочав трудову діяльність на Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінаті токарем силового цеху. Далі – служба в армії. В 1971 році повертається на Інгулецький комбінат, де працює до 1983 року. Закінчив Криворізький гірничо-рудний інститут.
З 1983 по 1995 рр – заступник директора, а потім і директор СПТУ №44.
1996-2000 рр – заступник голови виконкому Інгулецької райради. З квітня 2002 року – міський голова м. Інгулець. У 2003 році працює на посаді заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради.
З 2003 по 2011 рр продолжив свою трудову діяльність на Південному гірничо-збагачувальному комбінату, де обіймав керівні посади.
З жовтня 2015 року й до останнього часу викладав гірничі дисципліни в Державному навчальному закладі "Інгулецький професійний ліцей".
Виконком Інгулецької районної у місті ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким», - отмечается в сообщении.

Метки: Виталий Анатольевич Качан, Ингулец