Понеділок, 17 червня 2024 року

Украинцы разыскивают многодетную мать из Никополя, которую осудили за кражу продуктов из супермаркета

Обычная на первый взгляд новость о решении суда в отношении многодетной матери, опубликованная в СМИ Никополя, получила широчайшую огласку.

Напомним, что за кражу продуктов из супермаркета многодетной матери суд назначил 80 часов общественных работ.

Но, наибольший резонанс эта новость получила после выхода на общеукраинский уровень. Публикация ТСН собрала в Фейсбук более 2 тысяч комментариев и более 2,5 тысяч лайков.

Украинцы массово высказывают желание помочь женщине и ее детям, и осуждают систему и экономическую ситуацию, которая сложилась в Украине. Вот только некоторые из тысяч комментариев.

- Як можна знайти цю маму? З радістю допоможу їй,не від хорошого життя вона вкрала

- ТСН ! Дайте координати мами, пліз! Їй потрібна допомога!

- Дайте номер телефону цієї мами, або рахунок - ми їй допоможемо

- Я приєднуюся до вас. якщо вам стане відомо напишіть мені я тоже допоможу і знаю тих хто теж її допоможе

- Можна я їй передам 1000 грн, єПідтримка? На закриття 851 грн боргу перед магазином, для блага її дітей?

***

- В нас за таке швидко притягнуть до відповідальності, закони працюють... але для тих хто людей збиває на дорогах, зупинках, їздять п'яні, людей вбивають, то тут попробуй доведи їхню причетність...

- 100% а ще депутатів-олігархів які крадуть в людей мільйони, не притягнули до відповідальності! Мабуть тут держава винна в тому, що мати пішла красти для дітей, бо мабуть сталось так, що їй не вистачає прогодувати діток, це не злочин - це безвихідь, яка спонукала на це матір, не думаю , що їй це хотілось зробити і так як піймали, то вона зовсім не вміла красти і мабуть точно не хотіла, мати пішла на злочин аби прогодувати дітей! Така в нас держава і чоловіки, які не можуть прогодувати своїх дітей, бо в державі не має бути чужих дітей - вони усі наші.

- До чого світ докотився за їжу карати....вона що делікатесів вкрала? Може ікру чи дорогу рибу чи випивку якусь ? Е часом нажаль дуже тяжкій ситуації в житті людей через які і життя не миле , а потім дивуємось через що в світі стільки бід, нещасть е, за що Бог нас карає? Та дуже просто , простої людяності і добра дуже мало залишилось!Гроші і влада керує світом!

- Похоже читала тільки це було за границею,жінці нічого за це не було зате поліцейські які мали її заарештувати скинулись і привезли продукти,але цеж Україна!

Метки: кража, многодетная мать

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.