Учитель каменской школы рассказала, что творилось в неуправляемом школьном автобусе

Учитель каменской школы № 22 Марина Догадайло  рассказала в соцсетях  подробности жуткой аварии с неуправляемым школьным автобусом.

fdnjg

Напомним,  3 февраля в Каменском по проспекту Шевченко мчался неуправляемый школьный автобус с детьми. Оказывается, водителю маршрутки стало плохо, и он умер прямо за рулем авто.
Автобус покатился вниз, выехал на встречку, пролетел перекресток, заехал на стройку, снес ограждение и остановился. В салоне автобуса находилась группа школьников, которых везли в бассейн. Происшествие чудом обошлось без жертв.
Очевидцы рассказывали, что учителя выпрыгивали из маршрутки прямо на ходу.
О том, как все было на самом деле, и что происходило в тот момент в автобусе, рассказала учительница физкультуры, которая сопровождала в тот день детей.

-Адміністрація СЗШ №22 та педагогічний колектив хоче дати роз’яснення щодо ситуації, яка сталася 03 лютого 2020р. із учнями нашої школи під час поїздки.
В автобусі діти весь час знаходилися з учителем: і в момент аварії, і після нього, отримували чіткі вказівки щодо дій у такій ситуації (заспокоїтися, згрупуватися, не вставати з місць).
Паніки серед учнів та дорослих не було.
Один з учителів фізкультури намагалася покликати на допомогу, сповістити, що водієві зле, попередити перехожих про небезпеку, але не втрималася та, під час різкого повороту, випала з автобуса.
Після аварійної зупинки транспорту вчителі фізичної культури та батьки знаходилися поруч із дітьми, підтримували, надавали першу домедичну та психологічну допомогу. Увесь наш колектив висловлює вам нашу подяку та підтримку. Ми пишаємося вами!
Хочемо подякувати також працівникам будівельного майданчика, іншим людям, які опинилися поруч у цей складний час: допомагали дітям зігрітися, заспокоїтися, поїли чаєм.
Наразі діти отримують кваліфіковану психологічну підтримку, входять у звичний ритм життя, - изложила учительница.

 

Метки: школьный автобус