Ученики музыкальной школы Днепра сыграли с оркестром Военно-воздушных сил США

Ученики Днепровской детской музыкальной школы №6 имени Владимира Скуратовского сыграли с оркестром Военно-воздушных сил США в Европе и завоевали место в финале международного конкурса Sunny Clarinets Festival 2021. Об этом сообщает suspilne.media

муз

- Фінал конкурсу проходив 7 травня онлайн, - отмечается в сообщении. - За словами викладача Максима Нестеренка, для вихованців школи було корисним отримати зворотний зв'язок від іноземних колег. Діти репетирували онлайн. Займалися щодня протягом двох тижнів. Грали різні версії мелодії «Фантастичні ритми» братів Гершвіних. Це, каже, дало його вихованцям хороший досвід саме у джазовому напрямку.

- Мелодія була дуже непроста, особливо для музичної школи. Вона орієнтована напевно вже на студентів, – сказав викладач.
У фіналі музичного конкурсу Sunny Clarinets Festival з оркестром Військово-повітряних сил США зіграли десятеро учнів музичної школи №6. Тимур Халілов – один з них. Розповідає, що на трубі грає вже 10 років, але виступити на одній сцені з іноземними колегами вдається нечасто.

- Цікавий цей конкурс тим, що дуже мало в нас джазових саме конкурсів, присвячених джазовій музиці. Цей був особливим, тому можна було зіграти й джазову композицію і спробувати імпровізувати та почути, як це повинно бути, – сказав юний музикант.

муз 2

Метки: Sunny Clarinets Festival 2021, детская музыкальная школа №6, оркестр Военно-воздушных сил США