На Днепропетровщине студент профтеха победил в конкурсе Верховной Рады

Ученик Межевского профессионально-технического училища Николай Сухачев стал одним из пяти победителей Всеукраинского онлайн-конкурса «Женщина, которая меня вдохновляет». В нем приняли участие школьники и студенты со всей страны. Победители получили призы.

кол_2

В своем эссе ученик рассказал об Эмме Уотсон - актрисе, которая вдохновляет своими карьерными достижениями, лидерство и активизмом.

Мероприятие было проведено к Международному женскому дню.
Об этом сообщается на сайте Министерства образования Украины. Организатором конкурса стал Образовательный центр Верховной Рады Украины. 

коля_3

О том, чем именно его вдохновила британская киноактриса и фотомодель 17-летний Николай написал на своей фб-странице 

«Жінка, яка мене надихає - це Емма Вотсон.
Вона народилася в 1990 році.А вже досягла величезних висот: британська акторка, модель і активістка з прав людини, феміністка, Посол доброї волі ООН-Жінки. Вона вже твердо знає чого хоче від життя, визначилась, досягла фінансової незалежності, але продовжує активно навчатись, працювати і займатись особистим розвитком.
Емма Вотсон вражає мене тим, що в 9 річному віці здобула популярність як виконавиця Герміони Ґрейджер у фільмі «Гаррі Поттер». Кожен новий фільм мав величезний фінансовий успіх і визнання її акторської майстерності. З 2002 по 2011 рік Емма здобула понад 30 нагород за акторську діяльність, навіть отримала нагороду у номінації «Найкраща жіноча роль».
Метр європейського кутюру Карл Легерфельд назвав Емму «справжньою англійською трояндою» — тією самою, образ якої давно викинутий в архіви британських журналів.
Емма дуже талановита і впливова жінка, яка надихає мене на працю над собою, адже якщо 9-річна дівчинка змогла справитися з такою нелегкою роллю, то кожна людина зможе здійснити свої мрії. Тільки потрібно повірити в себе і не боятися труднощів, і працювати над собою кожен день.
Ця жінка є прикладом для мене у навчанні і праці над собою, адже навчання — це світло і я готовий до нього йти, не дивлячись на перешкоди.
Ця особистість вражає мене ще й тим, що не дивлячись на грандіозний успіх і карколомну акторську кар'єру, вона весь час прагнула до навчання, готова відмовитись від грошей, заради здобуття освіти.
Я хочу досягти висот у своєму житті, для цього я буду вперто рухатись вперед, долати перешкоди, здобувати освіту, освоювати професію, і мрію зустрітися з Еммою Вотсон і випити з нею філіжанку англійського чаю і розповісти, що вона стала жінкою яка надихала мене в житті», - отмечается в сообщении.

коля_1

Метки: Николай Сухачев, онлайн-конкурс