У Центральній окружній прокуратурі міста Дніпра розповіли яким чином приймають звернення громадян

Виконувач обов’язків керівника Центральної окружної прокуратури Руслан Вишнивецький  роз’яснив порядок звернення громадян до Центральної окружної прокуратури міста Дніпра під час дії указу Президента України  від 24.02.2022  №64/2022  про введення военного стану на території України

 

На підставі наказу Генерального прокурора №2ш від 17.02.2021, відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» від 19.09.2019 № 113-ІХ, з 15.03.2021 утворено Центральну окружну прокуратуру міста Дніпра.

Діяльність Центральної окружної прокуратури поширюється на територію Центрального  і Шевченківського районів  міста  Дніпра.

Головний офіс Центральної окружної прокуратура знаходиться за адресою: вул. Архітектора Олега Петрова, 23, м. Дніпро, 49000.

Окрім введеного воєнного стану та території країни діє карантин, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211, ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 № 147, проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури призупиняється.

В умовах воєнного стану та з дотриманням карантинних обмежень громадяни можуть звернутися до окружної прокуратури:

- за допомогою скриньки для скарг громадян, що розташовані у приміщенні  Центральної окружної прокуратури;

- поштою (на адресу окружної прокуратури: вул. Архітектора Олега Петрова, 23, м. Дніпро, 49000);

- за допомогою електронного звернення на електронну пошту: centr-dn@prk.dp.ua;

- зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» - (056) 767-98-26, 767-98-25.

Також звертаю увагу, що звернення громадян повинні бути оформлені згідно з вимогами статті 5 Закону України «Про звернення громадян». У зверненні зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина та викладається суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути надруковано або написано від руки розбірливо і чітко, підписано заявником (групою заявників) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Електронне звернення приймається на визначену електронну адресу шляхом заповнення та надсилання електронної форми, яка розміщується на офіційному вебсайті Офісу Генерального прокурора, регіональної (обласної) прокуратури.

Електронне звернення без електронного підпису надсилається у вигляді сканкопії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

Усне звернення викладається громадянином за допомогою засобів телефонного зв'язку через визначений телефон «гарячої лінії»  та записується посадовою особою органу прокуратури.

Усні звернення, які надійшли за допомогою засобів телефонного зв’язку без надання громадянами відомостей відповідно до вимог частини сьомої статті 5 Закону України «Про звернення громадян», вважаються анонімними.

Звернення громадян, оформлені без дотримання вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян», повертаються заявнику із відповідними роз'ясненнями, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 Закону України «Про звернення громадян».

Приймання звернень в Центральній окружній прокуратурі здійснюється у робочий час щодня з 9:00 до 18:00, крім вихідних.

 

Інформує виконувач обов’язків керівника Центральної окружної прокуратури Вишнивецький Руслан Олександрович

Метки: прокуратура