У центрах масової вакцинації Дніпропетровщини зробили понад 112,5 тис щеплень від COVID-19

На Дніпропетровщині у центрах масової вакцинації вже зробили понад 112, 5 тис щеплень від коронавірусу. Нині їх в регіоні 30. Осередки COVID-імунізації в Кривому Розі, Апостоловому, П’ятихатках, Широкому, Тернівці, Павлограді, Марганці та Нікополі проінспектували заступники голови облдержадміністрації.

3

«У Кривому Розі – 7 центрів масової вакцинації. Днями я перевірив ті, що працюють при Центрах первинної меддопомоги №3, 4, 5. Сьогодні – №1, 2, 6 та 7. Висновок: процес організований добре. Оберіть найближчий, зробіть щеплення та захистіть себе від важкої хвороби», – сказав заступник голови ОДА Максим Беспальчук.

Заступниця очільника області Ольга Горб інспектувала центри масової вакцинації у Тернівці та Павлограді.

«Щеплення – найефективніший спосіб захиститися від коронавірусу. В центрах масової вакцинації Тернівки та Павлограду лікарі працюють злагоджено. Імунізуватися тут зручно», – зазначила Ольга Горб.

Працюють центри масової вакцинації і для мешканців Апостолового, Тернівки та Широкого. Їх роботу перевірив заступник голови ДніпроОДА Іван Начовний.

4

«Вакцину для щеплення можна обирати за власним бажанням, – наголосив Іван Начовний. – Сам процес щеплення – швидкий та майже безболісний».

Загалом у центрах вакцинації Дніпропетровщини зробили 112 506 щеплень від коронавірусу. Такі осередки у Марганці та Нікополі відвідав заступник голови Дніпропетровської ОДА Сергій Карпенко.

«Приємно бачити, коли люди роблять свідомий та відповідальний вибір – вакцинуватися. Їхня кількість зростає. Ми прагнемо сформувати колективний імунітет, який дозволить подолати пандемію», – сказав Сергій Карпенко.

Вакцинуватися від коронавірусу може кожен повнолітній мешканець Дніпропетровщини. За показаннями – діти від 12 років. Загалом в регіоні зробили 563 894 COVID-щеплень.

6

Метки: вакцинация