У Томаківці зводять «з нуля» сучасну амбулаторію

У Томаківці зводять «з нуля» сучасну будівлю. Там розмістять місцеву амбулаторію. У комфортних умовах обслуговуватимуться майже 5 тис місцевих. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Томаківська амбулаторія ніколи не мала власної будівлі. Нині зводимо її «з нуля». Все – за сучасними стандартами. Мешканці отримуватимуть медичні послуги на новому рівні», – зазначив Валентин Резніченко.

ава

Нині мешканці Томаківської громади ходять на прийом до сімейних лікарів в орендоване приміщення. Там тісно та незручно і пацієнтам, і лікарям.

«У нас дуже маленьке приміщення. Ми всі тулимося одне біля одного. Чекаємо з нетерпінням на нову амбулаторію. Там буде багато простору. Нарешті зможемо розділити прийом дорослих та дітей», – поділилася сімейна лікарка Валентина Самчук.

Нова будівля амбулаторії – з енергоефективними покрівлею та фасадом. Залишилося облицювати цоколь.

4

Всередині підрядники завершують прокладати комунікації. На фініші – і шпаклювання стін. Вже почали завозити матеріал для благоустрою, каже прораб Валерій Фролов.

«Частину території заасфальтуємо. Викладемо тротуарною плиткою доріжки. Буде і стоянка для авто», – сказав Валерій Фролов.

Амбулаторія надаватиме всі послуги «первинки». Можна буде здати аналізи, зробити електрокардіограму, пройти тести на гепатит, коронавірус. У разі потреби лікарі зможуть порадитися з вузькими спеціалістами обласних закладів. У поміч – телемедицина.

7

«Нова будівля амбулаторії – на 3-4 лікаря, – розповіла головна лікарка Томаківського центру первинної медико-санітарної допомоги Ніна Старостенко. – Матимемо гарні просторі кабінети, що відповідають всім сучасним вимогам. Буде і доступ для маломобільних мешканців».

Осучаснення медичної інфраструктури регіону – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Метки: нова амбулаторія, Томаковка