У Слобожанському зводять сучасний басейн: на якому етапі роботи

У Слобожанському поряд із новим спорткомплексом «з нуля» зводять басейн. Вже майже завершили стіни та перейшли до внутрішнього оздоблення. Як просувається будівництво, під час робочої поїздки до Дніпропетровської області проінспектував Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він також відвідав дніпровську лікарню швидкої допомоги та об’їзну дорогу міста.

Будівництво нового басейну на Дніпропетровщині — це приклад успішного розвитку громадами спортивної інфраструктури, наголосив Денис Шмигаль.

«До кінця року має завершитися друга черга будівництва спортивного комплексу — нового й сучасного басейну. Це допоможе залучити до занять водними видами спорту велику кількість людей. Адже це буде єдиний басейн у лівобережних районах міста Дніпро та сусідніх громадах Дніпровського району», — зазначив Денис Шмигаль.

4 (3)

Глава Уряду додав, що плавальний басейн також зможе використовуватися для реабілітації людей з інвалідністю.

«На Дніпропетровщині зводимо два басейни – у Нікополі та Слобожанському. Раніше місцевим ніде було займатися плаванням. Після завершення робіт матимуть сучасні умови поряд з домом», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Слобожанський басейн оформлять в одному стилі зі спорткомплексом. Разом вони утворять стильний ансамбль.

5 (1) (1)

«На будмайданчику працюють 60-70 людей, – розповів представник підрядної організації Володимир Кононов. – На 90% готові зовнішні стіни – завершуємо третій поверх. Займаємося внутрішнім оздобленням. Проводимо комунікації – воду, каналізацію, електромережі».

За словами Володимира Кононова, закупили вже багато обладнання – системи вентиляції та кондиціонування, насоси.

2 (6)

В будівлі буде два басейни. Для дорослих – 25 метрів, для дітей – 10. Воду очищуватимуть ультрафіолетом та рідким киснем. Необхідну температуру та вологість у приміщенні допоможе зберегти вентильований фасад.

Спортивну інфраструктуру на Дніпропетровщині розвивають за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Метки: «Велике будівництво», басейн, Слобожанське