У сквері Янгеля для школярів провели практичний урок з ПДР

У Дніпрі для школярів розпочалися заняття з безпеки на дорозі. Зранку 2 вересня поліцейські на практиці вчили третьокласників 120-ї школи. Зустріч проходила недалеко від освітнього закладу – у сквері Янегля, адже він обладнаний знаками та навіть світлофорами. Приєдналося зо пів сотні учнів.

IMG_5634

«Ми розпочали такі інтерактивні заняття на другий день вересня, бо багато дітлахів з’явиться на вулицях міста, і дуже важливо дотримуватися як правил дорожнього руху водіям, так і безпосередньо пішоходам. У цій школі ми змогли вивести дітлахів до тренувального майданчика-парку і, так би мовити, мультимедійно (зі світлофорами, зеброю та знаками) показати якомога більше. Вважаю, учні запам’ятали все дуже швидко», – сказала начальниця відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Наталя Очеретіна.

IMG_5627

Вчив правила і 8-річний Лев Сидоренко: «Я сьогодні зрозумів, як правильно переходити дорогу, навіть якщо там є пішохідний перехід, треба все правильно зробити: подивитися праворуч, потім ліворуч, упевнитися, щоб не було машин. З такими навичками я розумію, що мама не буде хвилюватися за мене, адже через декілька років ходитиму до школи сам».

Переходити дорогу тільки на зелений або по зебрі – закарбував у пам’яті й третьокласник Ян Радомський: «Крім того, якщо я буду на велосипеді, треба обов’язково зупинятися перед проїжджою частиною».

IMG_5621

«Інформація на практиці дуже важлива для моєї дитини, адже аварій стає дедалі більше. Звичайно, я пояснюю дитині правила, але поліцейські знають краще, а на додачу ще в ігровій формі навчають. У сквері після школи можна буде повторювати навички нам разом», – підкреслила Інна Доценко, мама третьокласниці.

Директор департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради Олександр Буйволюк уточнив, що на міському балансі два спеціально облаштовані майданчики із намальованими та встановленими знаками й світлофорами: сквер Янгеля (алея вздовж будинку № 7 по вул. Янгеля) та сквер Олександра Усачова.

IMG_5614