У школі на Ігрені проведуть капітальну реконструкцію в рамках програми Президента України “Велике будівництво”

Ігренська школа № 122 по вулиці Кожедуба, 49 - одна з найстаріших шкіл Дніпра. За більш ніж столітню історію навчальний заклад пережив і пожежу, і відновлення. Зараз учні та батьки в очікуванні старту реконструкції.

1.4

За ініціативи народного депутата Дмитра Кисилевського 11 вересня для батьківського комітету та активу мікрорайону була проведена презентація проекту реконструкції. Протягом декількох тижнів планують приступити до робіт, щоб в наступному навчальному році діти могли продовжити навчання в оновленій школі.

Ми довго чекали цього моменту. Капітального ремонту школа не бачила, напевно, років 100. Це той проект, про який батьки і діти інших шкіл можуть тільки мріяти", - поділилася голова батьківського комітету Яна Бутиріна.

1.5

Проект став можливим завдяки випускнику школи, нардепу Дмитру Припутню, і Голові обласної адміністрації Валентину Резніченко, які домоглися включення навчального закладу до програми Президента "Велике будівництво". Замовником робіт виступає Дніпропетровська ОДА.

"Так як я навчався тут, то для мене було обов'язком щось зробити за свою каденцію. І ось нам вдалося включити 122 школу в проект "Велике будівництво". Може десь будуть невеликі незручності під час реставрації. Однак Президент поставив задачу, щоб 1 вересня 2022 роки діти пішли в повністю оновлену школу з новою інфраструктурою та спортивними майданчиками ", - підкреслив у своєму виступі Дмитро Припутень.

Реконструкція торкнеться не тільки самої будівлі школи, а й технічних споруд і території навчального закладу. В рамках капремонту будівлі проведуть утеплення фасадів, заміну даху, комунікацій, вікон, дверей. Буде модернізовано систему опалення та вентиляції, а також пожежну сигналізацію.

Планшет_1

Територія школи буде обладнана сучасними спортивними майданчиками, зонами відпочинку і гойдалками. Увагу приділять і озелененню.

"Як депутат-мажоритарник від Індустріального і Самарського районів я працюю над залученням різних засобів - і державних, і місцевих, і приватних, для вирішення проблем округу. Дуже радий, що один з проектів програми Президента "Велике будівництво" буде реалізований на лівому березі. Разом з жителями будемо стежити за ходом робіт ", - говорить нардеп Дмитро Кисилевський.

Ремонт проходитиме поетапно, щоб не зупиняти навчальний процес. Діти продовжать заняття в своїй школі, переводити в інші навчальні заклади їх не будуть.

Планшет_3_2

Тривалість реконструкції складе близько 10 місяців. Таким чином до початку наступного навчального року жителі Ігрені отримають на житловому масиві сучасну школу, де діти зможуть здобувати освіту в комфортних умовах.

«Велике будівництво» - державна програма, ініційована Президентом України Володимиром Зеленським, спрямована на масштабне оновлення інфраструктури в Україні. Це дороги і школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги, стадіони тощо.