У селищі Курилівка завершують будівництво амбулаторії

Вже на етапі внутрішнього оздоблення нова амбулаторія у Курилівці Петриківської громади. Готова «коробка» будівлі, утеплені стіни й дах, на місці вікна та двері. Медзаклад зводять «з нуля» обласним та державним коштом, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Дві амбулаторії одночасно будуємо у Петриківській громаді. За єдиним стандартом, використовуючи енергоощадні технології. Один з об’єктів – у селищі Курилівка. У медзакладі будуть лікарняні кабінети та денний стаціонар», – зазначив Валентин Резніченко.

1

Медзаклад – на двох сімейних лікарів. Будівля «виросла» «з нуля». Нині там вже триває внутрішнє оздоблення – готують під фарбування стіни, кладуть кахлі.

«Нашу стару півстолітню амбулаторію довести до сучасних вимог – нереально. Тішимося, що матимемо нову», – розповів староста селища Курилівка Сергій Гречановський.

2 (1)

У амбулаторії – чотири кабінети для прийому пацієнтів, палата денного стаціонару. Там хворі зможуть відпочити під наглядом медиків після крапельниць або інших маніпуляцій.

Передбачили додатковий вхід для людей із підозрою на інфекційні хвороби.

5 (1)

«Не підведемо із якістю виконання робіт. Будівля служитиме довго», – запевнив виконроб Роман Рубан.

Наступним етапом оздоблять фасад. На подвір’ї покладуть тротуарну плитку, посіють газон.

«Особливо хочеться, щоб весь спектр медичних послуг надавали в одному місці», – сказала мешканка Курилівки Оксана Кузьменко.

Паралельно в області триває розбудова лікарень за програмою Президента України «Велике будівництво». Модернізують приймальні відділення.

7 (1) 10

Метки: амбулатория, Курилівка