Неділя, 16 червня 2024 року

У садибі Яворницького сьогодні відкривається живописна виставка про життя Дніпра під час війни

22 березня у меморіальному будинку-музеї Д.І. Яворницького відкривається персональна виставка талановитого художника Анатолія Лабунського «Час і місто. Кривий Ріг – Дніпро».
Це своєрідний синтез живопису та історії, від молодого художника та педагога - живописна оповідь про життя міста під час війни.

ооооооооооооооооо

Анатолій Лабунський (1986 р.н.) - криворізький художник-педагог, куратор творчого простору «Арт-лабораторія» та «Пісочна казка». Учасник творчих проектів міського, всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Пройшов навчання за міжнародною програмою USAID та інтенсив з сучасного мистецтва за програмою WALLFALL від PinchukArtCentre.
Учитель-методист, виконуючий обов’язки директора Криворізької загальноосвітньої школи №19.
Отримав перемогу у Всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності: «Учитель року-2015». Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.
Як художник-педагог використовує метод арт-терапії, поєднуючи мистецтво та психологію.

оооооооооооооо

Митець перебуває у творчому пошуку на межі реалістичного та сучасного мистецтва, заснованого на українських народних традиціях. Досліджує внутрішні сенси українського народного малярства та захоплюється сучасним живописом у змішаних техніках, зокрема акриловими емалями.
Автор провів 8 персональних виставок.

 

-Ця серія картин охоплює мої пошуки художнього образу міста в якому живу, яке споглядаю у вимірі часу. Я намагаюся передати власні відчуття війни засобами живопису, не оповідаючи жахи самої війни. Мене цікавить силуети міста, архетипічні архітектурні символи, міська забудова, сакральна архітектура. Використовуючи колір, як головний виражальний засіб у побудові внутрішнього емоційного напруження або спокою у просторі картини, досліджую життя міста під час війни, - розповідає художник про виставку «Час і місто. Кривий Ріг – Дніпро».

 

В експозиції можна побачити:

-силуети міста у наближених відтінках чорного та сірого, що передають стан тиші, завмирання, невизначеності;
-яскраві контрастні пейзажі, які емоційно вибухають акриловими емалями, символізуючи, що місто живе!

 

Виставку «Час і місто. Кривий Ріг – Дніпро» буде відкрито 22 березня у Меморіальному будинку-музеї Д.І. Яворницького (площа Шевченка, 5), о 13.00.

 

 

Метки: «Час і місто. Кривий Ріг – Дніпро», садиба Яворницького

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.