У рамках програми Бориса Філатова з реновації навчальних закладів завершується масштабний ремонт у навчально-виховному комплексі № 106

У НВК № 106, що на вул. Метробудівській, 7, завершують капітальний ремонт приміщення та благоустрій території. Заклад збудували в 1975 році і капітально ніколи не ремонтували. З 2018 року тут замінили старі дерев’яні вікна на металопластикові, відремонтували покрівлю, зробили термоізоляцію фасаду, поклали тротуарну плитку, а ще збудували крите футбольне поле.

IMG_3917

«До того, як за нашу школу «взялися», проблемними в нас були вікна. Дерев’яні та старі, вони вже не тримали тепло. Було таке, що в класах доводилося сидіти у верхньому одязі. Крім того, протікала покрівля, через що часто стіни були вологими. Наразі ж всі наші запити задовольнили. Ми отримуємо прекрасний результат від реновації нашої школи, за що дуже вдячні місцевій владі», - розповіла директорка навчального закладу Інна Палєєва.

IMG_3931

Загалом у школі навчаються 916 дітей, 56 з них відвідують дитячий садок, що входить до складу навчально-виховного комплексу. Тому на прилеглій території облаштовують також альтанки та дитячі майданчики для молодших вихованців.

IMG_3920

«Наразі виконано 89% усіх робіт. За договором ми маємо здати об’єкт у грудні 2020 року. Однак, думаю, встигнемо завершити роботи на початку вересня», - запевнив представник підрядної організації Станіслав Кубрак.

IMG_3994

За словами головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антона Андрієнко, на ремонт НВК № 106, благоустрій прилеглої території та створення спортивних майданчиків пішло близько 56 млн гривень.

IMG_3923

«В період з 2018 по 2020 рік у рамках програми з реновації навчальних закладів у роботі перебував 21 об’єкт. В усіх школах підхід до виконання робіт був різний в залежності від нагальних потреб. У більшості навчальних закладів відновлено покрівлю, замінені вікна, утеплені фасади та стіни; у деяких, за запитом батьків, відремонтували та облаштували спортивні зали, в інших - харчоблоки та їдальні, а також санвузли. В одній школі, наприклад, збудували котельню. Тож програма з реновації навчальних закладів у Дніпрі триватиме. Після оновлення всіх шкіл-тисячників перейдемо до менших, щоб всі діти мали можливість навчатися в сучасних комфортних приміщеннях», - підсумував Антон Андрієнко.

IMG_4024

Метки: Борис Филатов, капітальний ремонт, навчальні заклади