У Павлограді професійні кікбоксери-чемпіони випробували новий мультифункціональний майданчик

П’ять нових мультифункціональних спортмайданчиків встановили у Павлограді. Активні локації облаштували державним та місцевим коштом. На одній з таких своє тренування провели чемпіони-кікбоксери. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

default

«Змінюємо на краще спортивну інфраструктуру Дніпропетровщини. Робимо її доступнішою. Для дорослих та дітей. Професійних спортсменів і новачків. Одразу за двома програмами Президента Володимира Зеленського – «Велике будівництво» та «Здорова Україна», – зазначила Ольга Горб.

За програмою Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» з’являються мультифункціональні спортивні зони. У Павлограді таких вже 5.

На майданчиках є гімнастичні бруси, лави, перекладини, «шведські стінки», знаряддя для стрибків. Усе для активних вправ.

ава_майданчик

«Є інвентар для вправ на координацію. Вони гарно розвивають швидкість, вправність. Це особливо важливо для боксерів та кікбоксерів. Хочеться таких майданчиків побільше, у різних куточках міста», – сказав чемпіон світу з кікбоксингу Олександр Українець.

Він додав, що вони з хлопцями у парку на вулиці Дніпровській займаються ледь не щодня. Зокрема, проводять бігові тренування. Новий майданчик – по дорозі. Завжди завертають туди, аби активно провести час.

6

«Класний функціонал усього приладдя. На кардіо, витривалість, силу. Ще й свіже повітря, парк навколо. Тренування в радість. Гарно розім’ялися, жоден інвентар без уваги не залишили», – розповів віце-чемпіон Європи з кікбоксингу WAKO Богдан Ситник.

Поряд зі знаряддям – таблички з QR-кодами. Їх можна зчитати за допомогою смартфонів та зайти на спеціальну онлайн-платформу. Там зібрані відео вправ різного рівня складності від відомих українців.

10

«Потурбувалися про додаткове освітлення та камери відеоспостереження поблизу спортивних зон. Безпека – на першому місці», – розповів начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Павлоградської міськради Дмитро Лагно.

Загалом у різних районах Павлограда планують встановити 14 спортивних майданчиків.