У Миколаївці побудували сучасну амбулаторію для місцевих жителів

Окраса центральної вулиці Миколаївки – нова сучасна амбулаторія сімейної медицини. Її звели «з нуля». В середині вже стоять меблі та обладнання. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

ава

«Завершили будівництво ще однієї амбулаторії на Дніпропетровщині. Медзаклад – для мешканців Миколаївки та сусідніх сіл Софіївської громади. Первинну допомогу вони отримуватимуть поряд із домом», – зазначив Валентин Резніченко.

Медичні заклади один за одним «виростають» в селах регіону. Усі за типовими проєктами. Корпуси капітальні, щоб прослужили багато років.

«Наша амбулаторія світла, простора, затишна. Тут все облаштоване для комфортної праці лікаря», – розповів староста Миколаївського старостинського округу Анатолій Дюжник.

В будівлі є доступ до швидкісного інтернету. Працює система водопостачання, вентиляції та пожежної безпеки. А ще охоронна сигналізація.

4

Всередині кабінет прийому лікаря, процедурна, оглядова, кімната щеплень, сестринська.

Люди зможуть зробити кардіограму, пройти первинний медичний огляд, перевірити зір, або рівень цукру. Для дослідження крові встановили гематологічний аналізатор.

«Амбулаторія в селі дуже потрібна. Люди повинні отримувати якісні медичні послуги», – вважає лікарка сімейної медицини Валентина Левченко.

5

В окремому крилі Миколаївської амбулаторії – мебльована двокімнатна квартира для сімейного лікаря. Там кухня-вітальня, дві спальні, санвузол.

«Радіємо, що маємо нову амбулаторію. Це справжня подія для нашого старостату. Адже пандемічний рік показав, що здоров’я дуже важлива річ», – сказала місцева мешканка Світлана Мануйленко.

Медичну інфраструктуру на Дніпропетровщині розвивають за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

11

Метки: «Велике будівництво», амбулатория