У мерії Дніпра розповіли, як змінилася реклама на будівлях за рік існування дизайн-коду

У Дніпрі вже рік діють принципи візуальної організації розміщення рекламних засобів, вивісок і табличок на фасадах будівель. Вони стали частиною проєкту зі створення сучасного та автентичного дизайн-коду міста, розробити який доручив мер Борис Філатов.
За цей час департамент торгівлі та реклами перевірив понад 3 600 об’єктів, на 1 600 з яких були демонтовані фасадні конструкції, що не відповідали згаданим правилам. Більшість підприємців зробили це добровільно. Про це під час прямої телефонної лінії розповів головний художник Дніпра Сергій Білопольський.

_MG_4989

«З прийняттям принципів розпочався системний процес очищення міста від хаотичних фасадних конструкцій. Видно, як змінилися рекламні вивіски, таблички у центрі міста, зокрема по просп. Д. Яворницького, Поля, Гагаріна. Звичайно, ще є над чим працювати. Інспектори департаменту торгівлі та реклами продовжують перевіряти чи узаконені конструкції на фасадах будівель. Нині працюють на вул. Робочій. А загалом завдання – навести лад у цій сфері по усьому місту», – сказав Сергій Білопольський.

Він також додав: деякі пункти принципів потребують уточнень, тому до них внесуть зміни. Усі пропозиції з цього приводу містяни можуть залишати у коментарях за посиланням http://bit.ly/proposition1250.

Нагадаємо, Дніпро став першим містом в Україні, де офіційно врегулювали розміщення зовнішньої реклами. Міська рада наприкінці 2018 року затвердила рішення № 1250 «Принципи візуальної організації розміщення рекламних засобів, вивісок і табличок на фасадах будівель м. Дніпра». Щоб узаконити такі конструкції, їх попередньо необхідно узгодити з головним художником Дніпра. Це можна зробити через електронну пошту 1250@dnipro.design

Метки: зовнішня реклама, реклама на будівлях