У мерії Дніпра розповіли про ситуацію із захворюваністю на ГРВІ та грип

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу звернулося 895 осіб, з них 62% – це діти. Про це під час брифінгу 17 березня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник.

IMG_1609

«До стаціонарів міста за вказаний період з ознаками ГРВІ чи грипу не госпіталізовано жодної людини. Летальних випадків від грипу чи його ускладнень по місту теж не зафіксовано, як і не зареєстровано коронавірусної інфекції або підозри на неї», – зазначила медична директорка центру № 1.

Вона вкотре нагадала про профілактику інфекційних респіраторних захворювань, зокрема і коронавірусу: «Без нагальної потреби не відвідуйте місця масової скупченості людей. Дистанціюйтесь від кашливих або людей, які чхають поряд з вами. Мийте руки з милом якомога частіше. Якщо нема змоги цього робити, обробляйте їх антисептиком. Наглядайте за приміщенням, де знаходитесь: провітрюйте його частіше, робіть вологе прибирання. Будьте відповідальними за своє здоров’я та оточуючих!».

Метки: ГРВІ, грип