У мерії Дніпра оголосили конкурс на посаду очільника експертної комісії з питань Бюджету участі

Після кадрових рішень у мерії, про які 16 травня повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов, у муніципалітеті оголосили конкурс на посаду голови експертної комісії з питань Бюджету участі.

фил.CR2

Зміни не вплинуть на роботу програми партиципаторного фінансування.

Місце екс-керівника комісії з питань Бюджету участі має посісти не депутат, а представник громадськості, переконаний Борис Філатов. За словами очільника Дніпра, найближчим часом у мерії розроблять спеціальні критерії для претендентів на посаду. Нині відомо, що пріоритет віддаватимуть авторам ініціатив партиципаторного бюджету, адже вони мають необхідний досвід розробки проектів і незаангажовані у відборі ідей.

Це – одна з ключових умов ефективності програми. Натомість під час головування у комісії Олександра Купрієнка перемогу в конкурсних відборах отримали чимало проектів, котрі мерія не в змозі реалізувати. Їх обирали більше для самопіару голови комісії, ніж для користі громади.

Пропозиції щодо кандидатів на посаду голови експертної комісії з питань Бюджету участі можна надсилати до департаменту інноваційного розвитку (innovation@dniprorada.gov.ua, телефон: (056) 791-11- 95).

Метки: Борис Филатов