У лікувальних закладах Дніпра оновлюють медичне обладнання

У Дніпрі лікарні продовжують оснащувати новим сучасним медичним обладнанням. Так, у міській клінічній лікарні № 6 з’явився цифровий рентгенапарат. На його придбання з муніципального бюджету виділили 3,7 млн грн.

IMG_0749

За словами медичної директорки лікарні № 6 Тетяни Подвігіної, нове обладнання працюватиме як для пацієнтів травмпункту, так і для двох відділень травматологічного напряму цього медзакладу.

IMG_0778

«У лікарні розташований цілодобовий травмпункт, і пацієнти надходять туди постійно. Тому сучасна рентгенапаратура нам була вже вкрай необхідна, оскільки існуючий апарат достатньо старенький і постійно потребував ремонтів. Це незручно, оскільки забирає певний час, і, звісно, витратно. З цим питанням звернулися до керівництва міста, нас почули і вже маємо новий сучасний цифровий рентген», – розповіла Тетяна Подвігіна.

IMG_0761

Зі свого боку рентгенологиня лікарні № 6 Лариса Сенча зазначила: «Серед переваг нового обладнання – дози опромінення для пацієнта удесятеро менші. Апарат цифровий, результати дослідження видаються буквально одразу, тобто не потрібно буде використовувати рентгенівську плівку. Зважаючи на те, що у нас постійно великий потік пацієнтів, то це ще й економія на витратних матеріалах. Словом, на новому апараті дослідження – найменш витратне і швидке. Наразі лаборанти навчаються роботи на новому рентгені».

IMG_0797

Метки: лікарня № 6, цифровий рентгенапарат