У крові жінки, яка була за кермом автівки під час інциденту зі стрільбою на проспекті Мазепи, виявлено перевищення алкоголю

Радниця з комунікацій Державного бюро розслідувань Тетяна Сапьян в ефірі прогами «Говорить вся Україна» на телеканалі 1+1 розповіла про хід розслідування інциденту із стрільбою на проспекті Івана Мазепи у Дніпрі.
Вона пояснила, що ДБР як правоохоронний орган перш за все працює над якісним збором доказів, допитом свідків та проведенням експертиз для ефективного досудового розслідування інциденту.
-Ми не женемося за оперативністю, ДБР сконцентровано на якості матеріалів і за неспростовності доказів,– сказала радниця з комунікацій Бюро.
Відповідаючи на запитання ведучого про результати експертиз. Вона зокрема повідомила, що у крові жінки, яка на момент інциденту перебувала за кермом автівки було виявлено 0,33 проміле алкоголю, що перевищує допустиму норму.
Також коментуючи застосування зброї патрульним Тетяна Сап’ян сказала, що всього було три постріли. Дві кулі влучили в чоловіка.
Як ми повідомляли раніше 23-річній жінці, яка була учасницею інциденту на проспекті Мазепи, повідомили про підозру за ч. 2 ст. 342 Кримінального кодексу України (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу та ін.).

Метки: стрілянина