У Кривому Розі завершують реконструкцію стадіону «Спартак»

Реконструкція криворізького стадіону «Спартак» – на фініші. Футбольне поле, бігові доріжки та воркаут-зона вже з новим професійним покриттям. Підрядники завершують оздоблювати трибуни усередині та облаштовувати територію. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

ава

«Прагнемо залучати якомога більше мешканців Дніпропетровщини до здорового способу життя. Популяризуємо спорт та робимо його доступнішим, – зазначив Володимир Орлов. – У Кривому Розі втілюємо спортивні проєкти. Зокрема, даруємо нове життя стадіону «Спартак».

Криворізький «Спартак» реконструюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Кривий Ріг розвивається. Стадіони будуються. У людей з’являється більше можливостей займатися спортом та бути здоровими», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

4

Масштабне оновлення спортивної арени – вперше за десятки років.

«Роботи на стадіоні на завершальному етапі. Як і обіцяли, цьогоріч він буде готовий, – сказав народний депутат України Юрій Корявченков. – Тут буде дуже приємно тренуватися та переглядати матчі».
Велике футбольне поле вже застелили рулонним «живим» газоном. На легкоатлетичних доріжках та майданчику для кросфіту уклали гумове покриття. Встановили електронне табло та потужні прожектори.

17

«Стадіон майже готовий. Завершуємо внутрішнє оздоблення нової трибуни. Там будуть роздягальні для команд, громадська вбиральня, медпункт, тренерські», – розповів представник підрядної організації Дмитро Чумаченко.

Нині триває демонтаж усередині старої трибуни. Там облаштують роздягальні, зали боксу та легкої атлетики.

«Тут були руїни, бігові доріжки в ямах. Усе потребувало повної реконструкції. Тепер небо і земля. Дуже крутий майданчик. Приємно, що влада звертає увагу на фізичний розвиток молоді», – поділився тренер з кросфіту Євген Гуржій.

«Спартак» зможе вмістити 7 тис вболівальників.

10 default