У Кривому Розі з’явився гігантський патріотичний банер (ФОТО)

Майже 50 років вхід до «АрселорМіттал Кривий Ріг» прикрашає величезне мозаїчне панно. Воно добре знайоме не тільки робітникам комбінату, але й багатьом містянам. Панно відображує  багаторічну славетну історію «Криворіжсталі» (адже саме так більшість років називався завод).

Як розповіли у корпоративній газеті «Металург» з часом панно почало руйнуватися. У планах було реставрувати його. Крім того його слід було осучаснити через наявність елементів комуністичної епохи. Але завадила війна.

Зараз вирішили не закривати панно зеленою сіткою, як це роблять з багатьма пам’ятниками або їх залишками, а підійти к рішенню креативно.

C51B5443-1536x1024

-Виникла ідея створити патріотичний банер, який став би не лише тимчасовим «укриттям» для стели, але й об’єктом для підняття морального духу працівників, нагадував усім, що кожного дня своїми справами, своєю працею ми наближаємо таку жадану перемогу і можливість жити під мирним небом, - пишуть у газеті.

Так і виник гігантський банер. Щоб ви розуміли панно має довжину більше 35 м і висоту 13 м (майже як 5-поверховий будинок).

Наразі він найбільший у Кривому Розі.

Так монтували банер:

photo_5289755148970738403_y

 

А так колись виглядало панно

DSC_4597_1

Метки: АрселорМіттал Кривий Ріг, банер, Кривий Ріг