У Кривому Розі з’явиться сучасний 25-метровий басейн

У Кривому Розі з’явиться новий басейн. Критий спорткомплекс зведуть «з нуля» за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». На об’єкті вже стартували підготовчі роботи. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

ава

«На Дніпропетровщині втілюємо у життя десятки важливих інфраструктурних проєктів. Оновлюємо школи і садочки, будуємо медзаклади, створюємо нові спортивні локації. Зокрема, у Слобожанському та Нікополі «з нуля» зводимо басейни, – сказав Володимир Орлов. – Ще один сучасний басейн з’явиться у Кривому Розі».

Проєкт – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Наша задача – забезпечити людям можливість займатися спортом. Будівництво нового сучасного басейну у Кривому Розі – знакова подія. Бо саме у цьому районі міста його досі немає», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Будівлю нового спорткомплексу зводять на вулиці Олександра Поля – на місці пустиря.

default

«Це дуже важливий проєкт для Кривого Рогу. Потрібний і для дітей, і для дорослих»,– сказав народний депутат України Юрій Корявченков.

За проєктом, усередині облаштують просторий вестибюль із зоною рецепції, гардеробну, буфет, кімнати персоналу. А ще тренерські, роздягальні та тренажерний зал.

«Родзинкою» спорткомплексу стане великий 25-метровий басейн на 5 доріжок. Глибиною від 1,2 до 1,8 м. Енергоощадний, із сучасною системою очищення води.

ODA_1189

«Поплавати ми їздили в іншу частину міста. Чудово, що почали будувати новий басейн. Мешканцям дуже потрібні такі місця», – сказала місцева мешканка Неля Лелеко.

Басейн зроблять доступним для людей з інвалідністю. Вхід облаштують пандусом, для спуску у чашу змонтують підйомник.

4