У Кривому Розі втілюють наймасштабніші спортивні проєкти «Великого будівництва»

У Кривому Розі – глобальна реконструкція стадіонів «Металург» та «Спартак». Застарілі та напівзруйновані спортивні арени перетворюють на сучасні. Про втілення цих та інших масштабних проєктів програми «Велике будівництво» говорили під час робочої поїздки Президента України Володимира Зеленського на Дніпропетровщину.

ава

«Дуже добре, що ці проєкти реалізуються. Маємо зробити спорт доступним для громадян», – сказав Володимир Зеленський.

Спортивну інфраструктуру Кривого Рогу почали модернізувати зі стадіонів. «Металург» та «Спартак» – два грандіозних об’єкти програми Президента України «Велике будівництво».

«Промислове серце Дніпропетровщини стане ще й потужним спортивним центром. Нові стадіони – це майданчики для виховання здорового покоління. А ще – поштовх для залучення інвестицій та розвитку навколишньої інфраструктури», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

8а

Наймасштабніші роботи – на стадіоні «Металург». Легендарний спорткомплекс повертають до життя. Зводять три нові трибуни, стару – реставрують. Стадіон вміщуватиме понад 19 тис глядачів.

Будуватимуть й окремий 4-поверховий корпус. Там розмістять конференц зал, коментаторську, приміщення для журналістів, ВІП-зону, диспетчерську. Все – за стандартами ФІФА та УЄФА. Також можна буде займатися важкою атлетикою, боксом, фітнесом, різними видами боротьби.

4.1

Футбольне поле «Спартака» вже застелене натуральним газоном. Будівельники звели нову та капітально ремонтують стару трибуну. Арена – на 7 тис глядачів. Вона не тільки буде місцем видовищних матчів. Стане тренувальною базою для вихованців дитячо-юнацької спортшколи №3.

За програмою Президента України «Велике будівництво» в області працюють й над іншими проєктами. Загалом триває реконструкція та будівництво майже півсотні об’єктів – шкіл, садочків, лікарень, басейнів. А ще планують відремонтувати понад 90 км місцевих доріг.

6.1

Метки: «Велике будівництво»