У Кривому Розі відновлюють стадіон «Металург»: на якому етапі роботи

У Кривому Розі відновлюють спортивну легенду міста – стадіон «Металург». Масштабна реконструкція у розпалі. На об’єкті працюють понад 140 людей та 15 одиниць техніки. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

ава

«Реконструкція стадіону «Металург» – знакова подія. Працюємо за стандартами ФІФА та УЄФА. Оновлена арена стане поштовхом для розвитку інфраструктури у Кривому Розі», – сказав Володимир Орлов.

Нині підрядники працюють над трибунами. Замість трьох старих аварійних – зводять нові. Ще одну реставрують.

«Будуємо стадіон, аналогів якому немає не тільки на Дніпропетровщині. А й загалом в Україні. Усе це – завдяки програмі Президента «Велике будівництво», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

4

На західній трибуні вже повністю залили перекриття першого поверху та виконали монолітні роботи, розповів заступник директора будівельної компанії Олексій Ятін.

«Працюємо і вдень, і вночі. На північній та південній трибунах залили стіни під перекриття. Тривають внутрішні роботи у приміщеннях східної трибуни – її капітально відремонтуємо», – розповів Олексій Ятін.

«Металург» оновлюють за міжнародними стандартами. Велике футбольне поле застелять натуральним газоном з вкрапленнями штучної трави. Це найновіша технологія. Встановлять електронні табло, зроблять сучасне освітлення.

17

Облаштують легкоатлетичні доріжки і зону для стрибків. У підтрибунних приміщеннях спортсмени зможуть займатися боксом та боротьбою, важкою атлетикою і фітнесом.

«Цей проєкт дуже важливий для міста. Стадіон зможе приймати матчі світового рівня. Нині роботи йдуть за планом, темпи дуже гарні», – зазначив народний депутат України Юрій Корявченков.

Після завершення робіт стадіон зможе вмістити 19 тис вболівальників.

Мешканець Кривого Рогу Володимир Рєпін згадує – бігав на стадіоні ще студентом. Та понад 40 років ходив на «Металург» дивитись матчі.

2

«Дніпро було закритим містом. Саме на криворізькому «Металурзі» проходили міжнародні матчі. Французький клуб «Бордо», пам’ятаю, приїздив. Дуже популярне місце було, завжди повно вболівальників – навіть місць на трибунах не вистачало, – поділився Володимир Рєпін. – Зараз, бачу, швидко стадіон будують, працюють без вихідних».

Стадіон «Металург» відновлюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Метки: «Велике будівництво», стадіон «Металург»