У Кривому Розі провели масштабну спецоперацію по знешкодженню наркокартелю

Знешкоджено діяльність криворізького наркокартелю, учасники якого «забезпечували» наркотиками майже всі регіони України.
27 лютого понад 1200 правоохоронців провели спецоперацію і затримали 37 учасників злочинної спільноти «Двадцятівські», у тому числі десять лідерів.

За попередніми даними, щомісячний прибуток фігурантів від продажу наркотиків сягав понад мільйон доларів США.

 

Організаторами наркобізнесу були троє мешканців Кривого Рогу, які мають зв’язки у кримінальному середовищі. Вони навіть заручилися підтримкою кількох медіаресурсів, через які раніше розповсюдили неправдиві матеріали про правоохоронців, котрі займаються документування злочинних наркогруп на Дніпропетровщині.

 

Мережа наркокартелю складалася з трьох злочинних організацій та шести організованих груп.

 

Потужності нарколабораторій дозволяли виготовляти щомісяця до 40 кг готових психотропів.

 

Було проведено понад 200 одночасних обшуків. Поліцейські вилучили наркотичні засоби і психотропні речовини, а також прекурсори.

Також було вилучено 310 тисяч доларів США, 103 тисячі євро та понад 500 тисяч гривень, зброю та набої різного калібру, боєприпаси, більше двох десятків банківських карток і мобільних телефонів, «чорнові» записи про виготовлення та збут наркотиків, дані дилерів, «клієнтів» та боржників, а також 40 автомобілів, старовинні книги та ікони.

photo_2023-02-27_17-27-14оооооооооооооооо

Наразі всім затриманим повідомлено про підозру за кількома статтями.

 

Метки: знешкоджено наркокартель, спецоперация