У Кривому Розі осучаснюють ясла-дитсадок №260

У Кривому Розі осучаснюють ясла-дитсадок №260. Заклад змінюється і ззовні, і всередині. Нині підрядники демонтують стару покрівлю, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Затишні, яскраві, безбар’єрні і теплі – такими мають бути сучасні дитсадки. На Дніпропетровщині оновлюємо дошкільні заклади. Приводимо їх у відповідність до вимог часу. Зокрема, кипить робота у криворізькому садочку №260», – сказав Валентин Резніченко.

8

Історія дитсадка №260 нараховує майже півстоліття. Його відкрив Північний гірничо-збагачувальний комбінат наприкінці 1970-х років.

«Востаннє ремонт у дитсадку був у 1988 році. Тоді замінили паркетну підлогу та систему водопостачання. Більше капітальні ремонти не проводились», – розповіла завідувачка дитсадку №260 Марина Куницька.

Нині у розпалі – масштабне оновлення садочка. Дошкільний заклад капітально ремонтують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

4

 

12

За проєктом, будівлю садка перепланують. Зокрема, облаштують спортивну залу – її не було взагалі, каже Марина Куницька. Музична зала, яка раніше була прохідною, стане повноцінним окремим простором. А ще, модернізують харчоблок.

Подбають і про потреби дітей з інвалідністю. Для них зроблять пандус на центральному вході, покладуть тактильну плитку. Після завершення робіт у дитсадку планують відкрити інклюзивну групу.

Фасад будівлі утеплять та розфарбують у різні кольори – жовтий, синій, білий і червоний. На території облаштують сучасні та безпечні ігрові майданчики.

Дитсадок №260 розташований у Тернівському районі міста. Він розрахований на 11 груп та може прийняти 200 дошкільнят.