В одній з лікарень Кривого Рогу опинилася дівчинка, яку з невідомих причин покинули батьки. Лікарі звернулися до служби у справах дітей в Центрально-Міському районі.
-Працівниками служби у справах дітей негайно були прийняті всі необхідні дії та вирішено питання щодо подальшого влаштування дівчинки до Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1» Криворізької міської ради, - повідомили у соцслужбі.
В службі пояснюють, що діти, які внаслідок смерті батьків, позбавлення батьків батьківських прав, хвороби батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування, мають право на особливий захист і допомогу з боку держави (стаття 25 Закону України "Про охорону дитинства"). Зараз у двох криворізьких центрах перебуває 57 дітей.