У комунальну власність Дніпра прийняли понад 36 км безхазяйних мереж водопостачання

У комунальну власність територіальної громади Дніпра прийняли більше ніж 36 км безхазяйних зовнішніх мереж водопостачання та мереж ОСББ у різних районах, зокрема у Шевченківському, Центральному та Самарському, а також у селищі Олександрівка. Відповідне рішення ухвалили депутати під час 58-ї сесії Дніпровської міської ради.

20200624100449__MG_7766

Відтепер цими комунікаціями опікуватиметься комунальне підприємство «Дніпроводоканал».

Нагадаємо, раніше міський голова Борис Філатов пригрозив звільненням чиновникам, котрі ігноруватимуть проблеми позабалансних мереж і будинків у Дніпрі.

Крім цього, під час сесії депутати ухвалили прийняття у комунальну власність територіальної громади нових зелених насаджень по всьому місту, які були висаджені навесні. Зокрема, на Донецькому шосе, вул. Маршала Малиновського, просп. Миру, бульв. Слави, Січеславській Набережній, сквері Героїв, вул. Воскресенській, просп. Слобожанському, Набережній Заводській, просп. Сергія Нігояна, вул. Сімферопольській, а також у сквері по вул. Гулі Корольової. Опікуватимуться ними два комунальних підприємства – «Міськзеленбуд» і «Парк культури та відпочинку Придніпровський».