У Китайгороді запрацювала новозбудована амбулаторія

Нову амбулаторію відкрили у Китайгороді. Її звели «з нуля» у центрі села. Всередині – просторі кабінети із сучасним обладнанням. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов. Він нагадав, що медичну інфраструктуру в області розбудовують за програмою Президента України «Велике будівництво».

ава

«Китайгородська амбулаторія – на понад 2 тис мешканців. Раніше за елементарними аналізами їм доводилося їздити до інших населених пунктів. Тепер місцеві мають комфортні умови для лікування та профілактики», – зазначив Володимир Орлов.

Раніше за медпослугами «первинки» китайгородці зверталися до ФАПу. Дістатися туди було дуже незручно. Нова амбулаторія розташована у центрі села.

«Ця амбулаторія має дуже важливе значення. Тут є все для надання первинної медичної допомоги. І сучасне обладнання, і нове службове авто», – сказав голова громади Сергій Турський.

6

Будівлю закладу звели за сучасними технологіями. Вона утеплена та зручна для людей з інвалідністю.

Всередині – кабінети сімейних лікарів, щеплень, процедурна, оглядова з лабораторією, денний стаціонар.

«У нас все – як і має бути у 21-му сторіччі, – підкреслив сімейний лікар Павло Бугера. – І телемедичне обладнання – для консультацій із вузькими спеціалістами обласних лікарень, гематологічне – для діагностики крові. Електрокардіограф. Маємо й швидкі тести на коронавірус, гепатити В і С, ВІЛ, наявність ознак інфаркту міокарда».

3

У новій амбулаторії – вже перші пацієнти. Маленьких мешканців громади батьки привели на планові щеплення.

«Раніше доводилося возити дитину в амбулаторію до сусіднього села. Тепер маємо таку чудову нову будівлю. Стало набагато зручніше», – поділилася місцева Ксенія Стратій.

За день амбулаторія може прийняти до 30 пацієнтів. Адреса закладу: с. Китайгород, вул. Центральна, 4а.

Метки: амбулатория, Китайгород