У Кам’янському центрі вакцинації вже зробили майже 2,5 тис щеплень від коронавірусу

На Дніпропетровщині у розпалі – імунізація від коронавірусу. Один із центрів масової вакцинації працює в Кам’янському. За два тижні там щепили вже майже 2,5 тис людей. Роботу проінспектував заступник голови облдержадміністрації Іван Начовний.

fgrds

«Приємно бачити велику кількість охочих зробити щеплення. Разом маємо виробити колективний імунітет та подолати пандемію, – зазначив Іван Начовний. – Я особисто вирішив скористатися нагодою і вакцинувався. Закликаю всіх приєднатися. Це зручно, швидко й безболісно».

У центрі масової вакцинації Кам’янського відбою немає від охочих щепитися. Щодня буває майже по дві сотні людей, каже гендиректор центру первинної меддопомоги №3 Сергій Задоя.

3

«У нас працюють три бригади. Виїжджають і до маломобільних додому, і до трудових колективів. Уже провакцинували основні підприємства міста», – сказав Сергій Задоя.

В робочий час серед відвідувачів переважно пенсіонери. Прийшла на вакцинацію і Людмила Кравченко.

«Сумнівів не було. Хвороба небезпечна, тож щепитися треба обов’язково. Бажаю й іншим людям не боятися, швидше вакцинуватися і бути здоровими», – поділилася Людмила Кравченко.

Щепилася і родина Хлівних. Пані Лідія знайшла час в обідню перерву. Заразом і чоловіка привела.

11

«Нам донька порадила вакцинуватися. І ми цілком із нею згодні. Тож приїхали й щепилися, – розповіла Лідія Хлівна. – Взимку з чоловіком перехворіли. Я в легкій формі, а Станіслав важко переніс. Лежав у лікарні, був на кисневому концентраторі».

Нині щепитися від коронавірусу може будь-який повнолітній мешканець області. В окремих випадках – з 12 років. Для цього слід звернутися до центру масової вакцинації або стаціонарного пункту при амбулаторії. Вакцина – на вибір. Все безкоштовно.

Загалом на Дніпропетровщині 30 центрів масової вакцинації.

 

14

Метки: вакцинация, Кам’янське